2. Dönem Veli Toplantısı
   Eklenme Tarihi: 28.03.2022
2021 - 2022 eğitim öğretim yılının 2. dönem 1. veli toplantısını gerçekleştirdik. ![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
Öğrencilerimizin sosyal, duygusal ve akademik gelişimini çok yönlü olarak ele aldığımız veli toplantımızda öğretmenlerimiz; derslerin işlenişi, öğrenci davranışları, veli - öğrenci ilişkisi konularında da detaylı değerlendirmelerde bulundular. Eğitim hedeflerimize ulaşmada sağladığı katkı nedeniyle büyük önem taşıyan veli toplantımıza, velilerimizin ilgisi ve katılımı üst düzeydeydi. ![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f44f_1f3fb.png)
Okul - veli iş birliğinin geliştirilmesi bakımından son derece faydalı olan toplantımıza katılan tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.